Ada Aktan Sİgorta
Hizmetler
Ferdi Kaza Sigortası
Ferdi Kaza Sigortası Bir kaza durumunda, yaşanılacak üzüntü bir yana, inanılmaz masraflarla karşı karşıya kalınabilir. Ferdi kaza sigortası, ani ve beklenmedik kazaların sonuçlarına karşı güvence sağlar.
 
tümü »
 
Konut Sigortası
Konut Sigortası Konut Sigortası, evinizi ve içindeki mal varlığınızı koruyor. Yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riski sizin adınıza üstleniyor.
 
tümü »
 
 
İş Yeri Sigortası
İş Yeri Sigortası Bu sigorta ile işyeri ve konut binanızı ve muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat vb.) yangın, infilak gibi risklere karşı teminat altına alabilirsiniz.
 
tümü »
 
Hayat Sigortaları
Hayat Sigortaları Grup Hayat Sigortası, aynı tüzel kişilik çatısı altında çalışan (en az 10 kişi olmak kaydı ile) veya o tüzel kişilikle ilişkisi olan kişilerin sigorta süresi içerisinde ...
 
tümü »
 
 
Ferdi Kaza Sigortaları
Ferdi Kaza Sigortaları Grup Ferdi Kaza Sigortası, gruptaki kişilerin veya kurum çalışanlarının herhangi bir kaza riskine karşı güvence altına almakta olup kaza sonucu vefat ve uzuv kaybı riskine karşı teminat sağlar.
 
tümü »
 
Groupama Sigorta Ürünleri
Groupama Sigorta Ürünleri Groupama Sigorta, bireysel emekliliğiniz için, yaşamınıza özel, aracınıza özel, sağlığınıza özel, evinize özel sigortalar ile tarım sigortaları, sorumluluk sigortaları ve diğer ürün sigorta paketlerini sunar.
 
tümü »
 
 
Kasko Sigortası
Kasko Sigortası Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.
 
tümü »
 
 
 
 
Pro WEB