Ada Aktan Sİgorta
Hakkımızda

Ada Ak-Tan Sigorta olarak 2011 Yılından itibaren Sigortacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden olan QUICK SİGORTA, NEOVA SİGORTA, MAPFRE SİGORTA, HDI  SİGORTA, SOMPO ve GROUPMAMA 'nın yetkili acentesi konumundayız.

Serdivan ofisimizden tüm Sakarya’ya açılan kapılarımız ile binlerce müşterimizin her türlü sigortacılık işlemlerine birebir müşteri danışmanlarımız ile hızlı ve kolayca çözümler üretiyoruz. Kurumsallık yolunda her geçen yıl biraz daha üstüne koyan bir şirketiz.  Hedeflerimiz doğrultusunda, finans ve sigortacılık sektörünü yakından takip ederek, müşterilerimize hem avantajlı hem de ekonomik ürünler sunmaya gayret göstermekteyiz. Kaliteli hizmeti ekonomik anlamda ucuza sunabilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Sakarya’da hem hizmet anlamında hem de kalite anlamında önde gelen firmalardan biriyiz.  Sigortacılık sektöründe en önemli faktörlerden biri Müşteri ile acente arasında oluşturulan Güven duygusudur. 10 yıldır bize güvenen tüm müşterilerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ada Ak-Tan Sigorta’yı Sakarya’da sigortacılık sektöründe zirveye taşıyacak proje ve çalışma prensipleri ile hizmete devam ediyoruz.

 
 
 
Pro WEB